Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Öğrencilerimiz AKAD'EMEK Kurultayında

Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Başkanlığı ve Türk Metal Sendikası’nın iş birliği ile geleneksel hale getirilen AKAD’EMEK 6. Öğrenci Kurultayı 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Zonguldak Ereğli Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirildi. 

“Söz Çalışma Ekonomisi Öğrencilerinde” sloganıyla gerçekleştirilen AKAD’EMEK Öğrenci Kurultayı’na, bu yıl 27 farklı üniversiteden 197 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü öğrencisi ile 34 öğretim üyesi katıldı.

Kurultaya Üniversitemiz adına İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Yavuz Kağan YASIM ile öğrencileriz Muharrem KOÇ ve Yasin AYDIN katıldı. 6. AKAD’EMEK Öğrenci Kurultayı’nda beş oturumda on beş sunum gerçekleştirildi. Kurultayda ayrıca 29 poster sunum da katılımcılarla buluştu. Oturumların tamamlanmasından sonra katılımcılar toplu halde, Erdemir’e bir ziyaret gerçekleştirerek, üretim hakkında bilgi aldı.

6. AKAD'EMEK Öğrenci Kurultayı'na katılımlarından dolayı hocamız sayın Dr. Öğretim Üyesi Yavuz Kağan YASIM ve değerli öğrencilerimize teşekkür ve tebriklerimizi sunuyoruz.HIZLI ERİŞİM

Youtube Facebook Twitter
Deprem Destek Hattı
Deprem Destek Hattı
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün