FAKÜLTEMİZDE 2020-2021 EĞİTİM – ÖĞRETİM DÖNEMİ MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Fakültemizin 2020-2021 Eğitim – Öğretim dönemi mezuniyet töreni bölüm başkanları başta olmak üzere tüm öğretim elemanlarının, öğrenci ve ailelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Törende, bölümümüz ve fakültemiz birincisi İBRAHİM EKE mezun öğrenciler adına bir konuşma yaptı. Konuşmasında özet olarak şunları ifade etti:

“Bölümümün ilk mezunu olduğum için ve ayrıca bölüm birincisi ve fakültenin birincisi olduğundan dolayı mutlu, heyecanlı ve gurur duyduğumu ifade etmek isterim. Bu başarımda ailem başta olmak üzere bölüm hocalarının rolünün çok büyük olduğunu düşünüyorum. Bölüm hocalarım birinci sınıftan mezuniyetime kadar geçen süre zarfında buna COVİD-19 sebebiyle uzaktan eğitim süreci de dahil ne zaman ulaşmak istesem, ne zaman bir sorum veya anlamadığım bir konu olduğunda veya her hangi bir yardıma ihtiyaç duyduğumda her zaman ulaşabildim ve azami destek gördüm. Bölüm hocalarımız ben ve arkadaşlarımdan hiçbir zaman desteklerini esirgemediler. Bu nedenle başta bölüm başkanımız olmak üzere tüm bölüm hocalarıma ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç bilirim” şeklinde konuşmasını tamamladır.

Törende Dekan V. Prof. Dr. Sabiha KILIÇ’ın konuşmasının ardından fakültenin dereceye giren öğrencilerine bölüm başkanları tarafından başarı belgeleri takdim edildi. Bölümümüzün dereceye giren öğrencilerine başarı belgeleri bölüm başkanımız Prof. Dr. M. Asıf Yoldaş tarafından takdim edilirken diğer mezun öğrencilerimize ise bölüm öğretim üyelerimiz tarafından temsili mezuniyet belgeleri verildi. Mezuniyet etkinliği kep atma töreni ve hatıra fotoğrafları çekiminin ardından sona erdi. Bölüm yönetimi olarak mezun öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.HIZLI ERİŞİM

instagram Facebook
Deprem Destek Hattı
Deprem Destek Hattı
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün